Привіт всім!

Вітаю Вас на моєму блозі. Сподіваюся, що наша співпраця буде плідною, цікавою і корисною всі вчителям інформатики, учням, що вивчають інформатику та їх батькам. 

 Моє фото            Мене звати Муляр Зоя Іванівна.

 

  Я працюю вчителем інформатики в Новодністровській гімназії Чернівецькій області. Хоч наше містечко невеличке, наших гімназистів знають не тільки в Чернівецькій області, а в інших містах України.

 Трохи про себе. Закінчила Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича у 1999році. Отримала диплом спеціаліста "Інженер-педагог", а у 2005 році диплом магістра "Основи інформатики та трудового навчання".

 За 10 років роботи вчителем інформатики здобула ІІ кваліфікаційну категорію. Мої учні беруть участь у різноманітних конкурсах учнівської творчості, є неодноразовими переможцями Всеукраїнської олімпіади з інформатики на ІІ та ІІІ етапах.

 В цьому 2009 навчальному році я брала участь у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року-2009", здобула ІІІ місце.

Хотілося поділитися з колегами (вчителями інформатики) своїми наробками, творчими роботами учнів і просто прагну спілкування з такими ж людьми, якою є сама.

Отже, приємного спілкування всім нам!

9 Replies to “Привіт всім!”

 1. Доброго дня! Вітаю на Блоксі 🙂

  Мені здається, що тема інформатики цікава не тільки вчителям, а й багатьом іншим людям, життя яких пов’язано з комп’ютерами. Буду з цікавістю слідкувати за вашим блогом.

 2. Дуже рада познайомитися із першим відвідувачем мого блога. Сподіваюся ми станемо друзями.

 3. Зоя, ви молодець. Болг цікавий і корисний і оформлений гарно. Творчої наснаги вам.

 4. Доброго дня, СУПЕР!!!, дуже гарно і корисно!!!

  Я теж переможець Учитель року-2009 ІІІ місце, якщо у Вас є фотографії з нашого конкурсу відправте на мою адресу. УСПІХІВ!!!

 5. Доброго вечора! Матеріал чудовий, цікавий та легко піддається сприйняттю. Дякую за цікаву інформацію.

 6. Дякую за теплі слова. Спробую не розчаровувати Вас і надалі.

 7. Випадково натрапила на ваш блог. Чудово, що у вас вистачає часу і натхнення його вести! Гарний матеріал і приємне подання 🙂

Comments are closed.